Hafix - projekt společnosti WT WINTECH a.s. se sídlem v Přerově; prvotřídní hliníkový fasádní systém
 

Areál VISIMPEXHAFIX je jednou z významných projektů společnosti WT WINTECH a.s. Jeho doménou je hliníkový fasádní systém pro odvětrané fasády. Divize vznikla přirozeným vývojem nového technologického řešení, které bylo představeno v roce 2011. I přes jeho dokončení pracuje tým konstruktérů a odborníků průběžně na dalších vylepšeních. Kompaktní systém zahrnuje jednotlivé originální prvky Hafix. Jedná se o nosné kotevní prvky, svislé hliníkové a vodorovné lomené prvky. Součástí kompaktního systému jsou také originální hliníkové úchyty a spojovací materiál.


Hafix sdílí filosofii společnosti Visimpex, která je založena na prvotřídním servisu zákazníkům a zodpovědném přístupu ke svému okolí. Mezi zákazníky patří nejen mnohoposchoďové veřejné budovy a různá kancelářská a obchodní centra, ale také běžné rodinné domy. Všechny spojuje důraz na moderní design a špičkové funkční vlastnosti.


Samozřejmostí je sofistikovaná vícestupňová kontrola kvality.V roce 2012 proběhla certifikace celého systému technickým a zkušebním ústavem stavebním (pobočka Plzeň). Celý fasádní systém je tak certfikován pro výrobce fasádních desek Cetris, Cembrit, Cemvin, FunderMax a Kronospan. 

O společnosti Visimpex

WT WINTECH a.s., česká společnost sídlící v Přerově založená roku 1995, je specialistou na výrobu, distribuci a prodej spojovacích materiálů. WT WINTECH a.s. vytváří kvalitní základ každého systému od drobných staveb až po náročné výrobní segmenty, jakým je například automotive a elektrotechnický průmyslu. Společnost je rozdělena do několika divizí.

Divize WINTECH je specialista na distribuci spojovacího materiálu, divize AUTOMOTIVE FASTENERS se zaměřuje na engineering výkresového spojovacího materiálu. Divize KANYA je výhradním distributorem švýcarské značky KANYA. Nejnovější divizí Visimpex je divize Hafix.

Základní filozofií společnosti WT WINTECH a.s. je prvotřídní servis zákazníkům a zodpovědný přístup k sociálnímu okolí a životnímu prostředí. Těmto prioritám je nastavena organizace a řízení společnosti. Veškeré procesy jsou průběžně sledovány, kontrolovány a vyhodnocovány a jsou plně v souladu se systémem řízení kvality ISO 9001 a environmentálního managementu podle normy ISO 14001 pro oblast životního prostředí. S cílem stále zvyšovat kvalitu produktů jsme zavedli vícestupňovou kontrolu kvality a vybudovali samostatný úsek Kontroly kvality vybavený špičkovým měřícím a testovacím zařízením.

 

Aktuality

  • Nové kotevní prvky 18.7.2018

    S ohledem na požadavky zákazníků zařazujeme do sortimentu nové fasádní kotvy.

  • Změna obchodního jména 11.12.2017

    Vážení obchodní partneři, na základě rozhodnutí valné hromady společnosti VISIMPEX a.s., IČ 65138708, se sídlem Seifertova 2834/33, Přerov, byla dne 7.12.2017 provedena změna obchodního jména na WT WINTECH a.s.

  • Příklady použití komponent systému Hafix 19.4.2017

    V sekci Příklady použití nově naleznete návrhy možných technických řešení odvětraných fasád se sortimentem značky Hafix.

archiv aktualit pro média
Hledáme nové obchodní partnery

Novinky e-mailem

Výrobce

WT WINTECH a.s.
Seifertova 2834/33
750 02 Přerov
+420 581 808 237
Další produkty pro stavebnictví a strojírenství
Copyright © 2018, WT WINTECH a.s.